ZAŚPIEWAJMY ANNIE

16 maj 2016
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

23 maja, o godz. 19.00 w Lubuskim Teatrze odbędzie się koncert piosenek Anny German w wykonaniu laureatów Festiwalu Anny German w Mińsku.

Spośród bogatego repertuaru artystki zielonogórskiej publiczności zostaną zaprezentowane m.in..: "Bal u Posejdona", „Zakwitnę różą”, "Człowieczy los", "Gdzieś w moich snach", "Pomyśl o mnie" czy "Eurydyki tańczące". Piosenki Anny German cieszą się w dalszym ciągu ogromną popularnością i są wykonywane na scenach całego świata, Artyści z Białorusi, te wszystkie dźwiękiem i słowem malowane obrazy, przypomną nam w majowy wieczór, w Lubuskim Teatrze. Gościem specjalnym będzie Iwan Iliczew z Moskwy.

plakat_german_maj.jpg

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.