3. Falubazowy Rajd Rowerowy już w sobotę! UWAGA - zmiana miejsca startu

10 październik 2018
(1 głos)
3. Falubazowy Rajd Rowerowy już w sobotę! UWAGA - zmiana miejsca startu Redakcja

Już w sobotę żużlowcy oraz kibice Falubazu Zielona Góra wsiądą na rowery i wezmą udział w Falubazowym Rajdzie Rowerowym. Będzie to już trzecia edycja tego wydarzenia.

Pierwsza zmiana dotycząca 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego dotyczyła daty. Pierwotnie ulicami Zielonej Góry przejechać mieliśmy 23 września, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne, Rajd został przełożony na 13 października, czyli najbliższą niedzielę.

Kolejną zmianą jest miejsce startu oraz mety Rajdu. W związku z prośbami kibiców zdecydowaliśmy się, aby początek wydarzenia miał miejsce na stadionie żużlowym przy W69. Meta będzie się natomiast znajdowała na stadionie przy ulicy Sulechowskiej. Dzięki temu uczestnicy Rajdu po jego zakończeniu będą mogli wziąć udział w otwarciu Parku Linowego w Dolinie Gęśnika, a także w meczu piłkarskiej IV ligi w którym Falubaz Gran-Bud Zielona Góra podejmie Lubuszanina Drezdenko (początek meczu o 15:30).

W sobotę 13 października o godzinie 13:00 spotykamy się zatem na torze żużlowym przy W69 skąd ulicami Zielonej Góry przejedziemy na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sulechowskiej. Trasa 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego liczy 10 kilometrów, a jej pokonanie powinno potrwać około godziny.

SPONSOR GŁÓWNY 3. FALUBAZOWEGO RAJDU ROWEROWEGO JEST ELEKTROCIEPŁOWNIA ZIELONA GÓRA

Biuro prasowe Zielonogórski Klub Żużlowy

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.