Energetyczny Dzień Kobiet

05 marzec 2019
(3 głosów)
Energetyczny Dzień Kobiet Pixabay

Ponad 3 godziny intensywnych ćwiczeń, liczne niespodzianki a dla mam opiekę nad ich pociechami oferują organizatorzy Energetycznego Dnia Kobiet, który odbędzie się w Świdnicy koło Zielonej Góry już w najbliższą sobotę, tj. 9 marca.

Zajęcia poprowadzą Anna Minkina, Paweł Lepa i Alicja Marczak. Na początek pobudzi nas Ania, o 11.30 nasze ciała wzmocni Paweł, który sprawi że będzie ono smukłe i jędrne!!!. Godzinę później energii doda Alicja. Ala wyrwie z nas tyle mocy, że sami się zdziwicie, że tyle jej jeszcze macie. Po intensywnej aktywności wyciszy chilout w wykonaniu Team Funfit II.

Warto zabrać ze sobą swoją matę. Organizatorzy przygotowali tylko 100 sztuk.

Event odbędzie się na Hali Sportowej Świdniczanka w Szkole Podstawowej w Świdnicy, 9 marca w godzinach 10.15 - 14.00

energetyczny dzien kobiet

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.