Spotkanie Miłośników Zabytkowej Motoryzacji

09 czerwiec 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

11 czerwca w sobotę odbędzie się III Świebodzińskie Spotkanie Miłośników Zabytkowej Motoryzacji.

Świebodziński rynek znów zapełni się zabytkowymi samochodami i motocyklami. Uczestnicy spotkania wezmą udział w paradzie ulicami miasta oraz w konkursie m.in. na najlepszy pojazd i załogę spotkania, jurorami będą mieszkańcy Świebodzina. Początek tej cieszącej się coraz większą popularnością imprezy w sobotę o godz. 10.00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.