Światowy Dzień Wcześniaka

22 listopad 2019
Światowy Dzień Wcześniaka Redakcja

W niedzielę, 24.11.2019 r. w urzędzie marszałkowskim odbędą się uroczystości z okazji Światowego Dnia Wcześniaka. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych.

Będą porady neurologopedyczne, rehabilitacyjne i laktacyjne, a także m.in. masaż niemowląt metodą Shantala, czy nauka wiązania chusty. Najmłodszych uczestników zaprosimy do świata bajek, które o godz. 12.00 przeczyta marszałek Elżbieta Anna Polak.

Program:

11:00 - inauguracja uroczystości

11:30 - występ przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola „Wesoła Żyrafa”

12:00 – 12:20 powitanie przez Elżbietę Annę Polak Marszałek Województwa Lubuskiego, czytanie bajek

13:00 - Występ przedszkolaków z MP „Wesoła Żyrafa”

Podczas wydarzenia odbędą się warsztaty, porady, będą atrakcje (gry, zabawy, konkursy) dla dzieci.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.