Przyszłość Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia. Konkurs dla studentów uczelni z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego

24 luty 2020
(1 głos)
Przyszłość Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia. Konferencja dla studentów uczelni z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego dronlubuski.pl

W czwartek, 27 lutego 2020 r., o godz. 12.00, w Sali Senatu Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9, odbędzie się konferencja prasowa posłanki do Parlamentu Europejskiego - Elżbiety Rafalskiej i prorektora ds. studenckich Uniwersytetu Zielonogórskiego - prof. Wojciecha Strzyżewskiego.

Tematem konferencji będzie pierwsza edycja konkursu „Przyszłość Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia” dla studentów uczelni z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego. Laureaci konkursu będą mogli odbyć płatny staż w Parlamencie Europejskim.

Źródło: Ewa Sapeńko Rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.