Wspólne GRAnie

25 lipiec 2016
(2 głosów)
Autor: 
Pixabay

Od 29 lipca Sulechowski Dom Kultury i Młodzi Sulechowianie zapraszają na spotkania z grami planszowymi. Jak mówią organizatorzy przygotowano ponad 40 gier z różnych dziedzin.

Realizacja projektu „Sulechów – włącz się do gry”, rusza w piątek o godz.16.00  W zaułku przy dawnym Zborze,  przygotowany zostanie przytulny zakątek. Na uczestników zabawy będą czekały specjalnie ustawione stoły, dla nikogo nie zabraknie miejsca.

-Mamy także koce na których będzie można się rozłożyć - informuje Dorota Modrzyk z Sulechowskiego Domu Kultury. Przygotowaliśmy gry dla każdego bez względu na wiek i płeć. Dla dzieci proponujemy np. grzybobranie, chińczyka, warcaby. Dorosłym polecamy klasyk taki jak monopol, scrabble, czy z nowości postaw na milion. Będzie także powrót do czasów PRL-u grając w słynną kolejkę.

Łącznie odbędzie się pięć spotkań, począwszy od 29 lipca do 31 sierpnia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.