Ferie w ZOK-u

25 styczeń 2017
(0 głosów)
Autor: 
zok.com.pl

Na zimowe ferie Zielonogórski Ośrodek Kultury przygotował bogaty program zajęć. Zajęcia feryjne adresowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży spędzających ferie w domu. W niektórych spotkaniach organizatorzy planują również udział dorosłych.

Ferie w województwie lubuskim zaczynają się w poniedziałek 30 stycznia. Instytucje kultury w regionie szykują sporo ciekawych, bezpłatnych form spędzania wolnego czasu. Tym razem zapraszamy na ferie w Zielonogórskim Ośrodku Kultury.

W programie Artystycznych Ferii znajdują się warsztaty plastyczne, ceramiczne, filmowe i wokalne.

W Zielonogórskim Ośrodku Kultury odbędą się - po raz pierwszy - adresowane do dzieci i dorosłych Warsztaty Cyrkowe. W programie nie zabraknie też spektakli teatralnych dla dzieci i spotkań muzycznych.

Zapisy (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka oraz nr telefonu kontaktowego):

Warsztaty plastyczne - tel. 684511000 w godz. 8.00 - 16.00, warsztaty budowy nietypowych instrumentów muzycznych - 684511002 w godz. 8.00 - 16.00, Pozostałe zajęcia i spotkania - tel. 684511002 w godz. 8.00 - 16.00 oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.