Marsz Pieszy na „Dzień Kobiet”

06 marzec 2017
(0 głosów)
Autor: 

Łagów położony nad jeziorami Pojezierza Łagowskiego: Trześniowskim i Łagowskim jest nazywany Perłą Ziemi Lubuskiej. Tym razem w tej urokliwej miejscowości jest szansa na niezapomniany spacer.

W niedzielę 12 marca prężnie działające Łagowskie Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej i Pieszej zaprasza na marsz pieszy. 

Trasa to około 8 km i wiedzie z Łagowa w kierunku Oś.Wczasowego "Zacisze", dalej nad brzegiem jeziora Łagowskiego powrót do centrum  Łagowa, gdzie tradycyjnie w restauracji "Pod Lipami" będzie czekał na nas gorący posiłek i kwiatek dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

Organizatorzy marszu serdecznie zapraszają. Start o godz.12.00 z łagowskiego amfiteatru.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.