Lubuski Piknik Europejski

24 kwiecień 2017
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

Z okazji 13. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego zaprasza wszystkich mieszkańców regionu na „Lubuski Piknik Europejski”, który odbędzie się na terenie Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

Piknik potrwa od godz. 12.00 do godz. 17.00. Jak zapewniają organiziatorzy imprezy, pokazane zostanie, że Lubuszanie są częścią Zjednoczonej Europy, a Lubuskie jest warte Zachodu. Czeka mnóstwo darmowych atrakcji skierowanych głównie dla najmłodszych. Będą animacje, konkursy, gry dla dzieci, zabawy sportowe, dmuchana zjeżdżalnia, wspólne leżakowanie i grillowanie…. i nie tylko.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.