Rajd Traktorów

16 sierpień 2017
(0 głosów)
Autor: 

Przed nami niesamowite zawody traktorów. Widowiskowa jazda i dobra zabawa gwarantowana. IV Rajd Traktorów w Pławiu z bogatym programem zbliża się wielkimi krokami.

Kilkadziesiąt zawodników weźmie udział w tegorocznym rajdzie. Zapisy trwają. Dla uczestników przewidziano nagrody.

Pomysłodawcą rajdów jest Sołectwo Pław i Gmina Dąbie.

- Z roku na rok jest to coraz większa impreza. Zjeżdża się dużo traktorów, różne marki, nie tylko z okolicznych wsi - mówi Teresa Hybner, sołtys Pławia.

Impreza rozpocznie się w pierwszą sobotę września, o godzinie 14.00 uroczystą paradą traktorów. Następnie o godz. 14.30 rozpocznie się slalom, wyścig i przejazd specjalnym torem. Od godziny 17.00 nowość - konkurencje sportowe.

- W tym roku przygotowaliśmy poza rajdem traktorów konkurencję o nazwie kulanie dropsa, czyli snopka słomy oraz przeciąganie ciągników na linie - informuje Marcin Reczuch jedne z organizatorów imprezy.

Po zawodach blok artystyczny oraz zabawa na taneczna na świeżym powietrzu od godz. 20.00.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.