Światowy Dzień Aids na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego

28 listopad 2017
(0 głosów)
Pixabay

1 grudnia 2017 r. w piątek, studenci należący do zielonogórskiego oddziału IFMSA będą organizatorami Światowego Dnia Aids na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego.

W ramach tego wydarzenia odbędą się dwa wykłady otwarte dla wszystkich zainteresowanych:

  • prof. dr. hab. Zbigniewa Izdebskiego Psychospołeczne i medyczne problemy HIV/AIDS
  • dr. Michała Gajewskiego Ogród rozmaitości: czym pacjent zakażony hiv może mnie zaskoczyć?

Organizatorzy zapraszają w godz. 15.00- 17.00, sala 315 w budynku A-2 przy ul. prof. Z. Szafrana 2 (siedziba Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki, Kampus A)

WSTĘP WOLNY!!!

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.