DNI DRZWI OTWARTYCH w Instytucie Sztuk Wizualnych

14 luty 2018
(2 głosów)

DNI DRZWI OTWARTYCH w Instytucie Sztuk Wizualnych (Wydział Artystyczny) Uniwersytetu Zielonogórskiego - 12-15 marca 2018 r., siedziba Wydziału przy ul. Wiśniowej 10. Szczegółowy program warsztatów, prezentacji, wykładów, konsultacji indywidualnych, pokazów multimedialnych i wystaw skierowany jest przede wszystkim do osób zainteresowanych studiami licencjackimi, magisterskimi i podyplomowymi* w roku akademickim 2018/2019. Na studia przyjmowani są kandydaci bez limitu wieku.

W większości propozycji warsztatowych obowiązuje ograniczona liczba miejsc, w związku z czym należy dokonać rezerwacji. Zgłoszenia uczestnictwa zainteresowanych grup młodzieży szkolnej wraz z opiekunami należy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (szkoła, klasa, opiekun, wybrany warsztat, kontakt tel. do opiekuna). Zachęcamy do udziału!

*oferta studiów podyplomowych Twórcze działania terapeutyczne - w przygotowaniu

W Instytucie Sztuk Wizualnych studenci mają możliwość kształcenia na czterech kierunkach: architektura wnętrz, grafika, malarstwo, sztuki wizualne.

W strukturze Instytutu znajdują się Zakłady:

Architektury Wnętrz i Rzeźby,

Grafiki,

Malarstwa,

Multimediów

oraz Pracownia Historii i Teorii Sztuki.

Instytut ma rozbudowaną bazę dydaktyczną, w budynku przy ul. Wiśniowej 10 funkcjonuje również Biblioteka Sztuki. Poszerzenie obecnej oferty programowej to m.in. współpraca z zagranicą w ramach wyjazdów Erasmus, współpraca z interesariuszami zewnętrznymi, działalność kół naukowych oraz galerii Instytutu, m.in.: aj-aj, EFKA, PWW.

Źródło: Ewa Sapeńko Rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.