Wystawy ilustracji modowych

11 maj 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

Od 14 do 25 maja "Across Poland with best fashion illustration", na terenie centrum handlowego Focus Mall w Zielonej Górze.

Wystawa będzie składała się z 40 prac najlepszych na świecie ilustratorów mody. W naszym mieście zagoszczą jedni z najlepszych artystów z całego świata pochodzący z np. z Chin, ,Francji oraz Stanów Zjednoczonych. Na prezentowanych ilustracjach zobaczyć będzie można najsłynniejsze modelki w kreacjach światowej sławy projektantów. Klienci galerii robiąc zakupy i przemieszczając się obok wystawionych prac, staną się częścią niecodziennego pokazu mody.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.