Oddaj krew za pomidora

23 lipiec 2018
(1 głos)
Oddaj krew za pomidora Pixabay

Tej akcji krwiodawstwa chyba nie musimy specjalnie objaśniać? Prosta zasada - oddajemy krew, w zamian dostajemy pomidory. Plus klasyczny pakiet z czekoladami. Wszystko w komfortowych warunkach - w klimatyzowanym krwiobusie, na wygodnych fotelach, w pozycji półleżącej (!) Pełen relaks, a przy okazji dobry uczynek.

Marszałek Elżbieta Anna Polak organizuje tą akcję już kolejny raz! Media już od początku lipca trąbią, że w stacjach krwiodawstwa brakuje krwi. Więc pomagamy te zapasy uzupełnić! Zostajemy w letnim, zdrowym klimacie i dawcom oferujemy pakiet.... pysznych czerwonych (a jakże!) pomidorów!

Czwartek w godzinach 09:00 - 14:00

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego Zielona Góra

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.