Andrzejkowy Wieczór Kabaretowy z towarzyszącą wystawą fotografii "Lubuskie babie lato"

05 listopad 2018
(2 głosów)
Andrzejkowy Wieczór Kabaretowy z towarzyszącą wystawą fotografii "Lubuskie babie lato" Stowarzyszenie „Górzykowo Obrzańskie Winne Wzgórza".

Stara Winna Góra - Winnica Rodziny Krojcig oraz Stowarzyszenie „Górzykowo Obrzańskie Winne Wzgórza" zaprasza na Andrzejkowy Wieczór Kabaretowy z towarzyszącą wystawą fotografii "Lubuskie babie lato".

Bilety w cenie 80 zł za osobę dostępne są na www.abilet.pl. W cenie biletu drobny poczęstunek i winna niespodzianka :)

Dodatkowo: impreza towarzysząca to wystawa fotografii pt. "Lubuskie babie lato" autorstwa Kasi Bemben i Roksany Wiśniewskiej. Zapowiada się wspaniały wieczór, pełen śmiechu i uśmiechu!!!

Miejsce: Stara Winna Góra - Winnica Rodziny Krojcig Górzykowo 22, 66-131 Gorzykowo

Termin: Piątek, 30 listopada 2018 o 19:00 – 22:00

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.