Koncert Orkiestry Wojskowej z Żagania w sali widowiskowej Szprotawskiego Domu Kultury

06 listopad 2018
(2 głosów)
Koncert Orkiestry Wojskowej z Żagania w sali widowiskowej Szprotawskiego Domu Kultury dronlubuski.pl

7 listopada o godz. 18.30 rozpocznie się nietypowy koncert.

Koncert Orkiestry Wojskowej z Żagania, na który złożą się najpiękniejsze pieśni legionowe i najpopularniejsze piosenki polskich kompozytorów. Z towarzyszeniem orkiestry zaśpiewają : Ida Tamara Zagórska, Małgorzata Wróblewska, Agata Grązka, Dominik Sierzputowski , Szymon Rzeszowski. Prowadzenie koncertu- Teresa Zima, dyrektor SzDK. A usłyszymy m.in. Legiony, Maki, Biały Krzyż, Sen o Warszawie, Tyle słońca w całym mieście , Tango na głos i orkiestrę i jeszcze jeden głos. Na ten wyjątkowy koncert - koncert w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Tego wieczoru przy pięknych dźwiękach możemy razem świętować , ciszyć się i w pigułce przypomnieć historię Polski. Koncert to jedno z wydarzeń "Tygodnia dla Niepodległej z SzDK ".

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.