Święto Lubuskiego Młodego Wina

18 listopad 2018
(2 głosów)
Święto Lubuskiego Młodego Wina Pixabay

Przed nami III Święto Lubuskiego Młodego Wina.

24 listopada br. od godz. 12.00 w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze zaplanowano wiele ciekawych wydarzeń m.in. show kulinarne Jana Kuronia z wykorzystaniem lubuskiego wina i produktów regionalnych, prezentacje lubuskich winnic i stowarzyszeń winiarskich. Na koniec odbędzie się konkurs na najlepsze młode wino z lubuskich winnic. Do udziału w wydarzeniu zaprasza marszałek Elżbieta Anna Polak.

Miejsce: Lubuskie Centrum Winiarstwa

Data: 24.11.2018

Godzina: 12.00

Adres: Winiarska 1, 66-003 Zabór

Przeczytaj także: 21 XI - dzień bogaty w wydarzenia

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.