Masa Krytyczna w Zielonej Górze

30 maj 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

W piątek 3 czerwca Rowerem do Przodu zaprasza na IX Wiosenną Masę Krytyczną, czyli wielki przejazd rowerów ulicami Zielonej Góry.

Masa Krytyczna odbywa się co jakiś czas w naszym mieście i chętnych do wzięcia udziału w imprezie nie brakuje. Start o godz. 19.00 tradycyjnie z placu Bohaterów, meta na Wagmostawie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.