Krwawy Dzień Kobiet

05 marzec 2019
(2 głosów)
Krwawy Dzień Kobiet Adobe Stock

Po raz kolejny Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zaprasza na Krwawy Dzień Kobiet. Nie chodzi o promowanie agresji a o zbiórkę krwi.

Do podzielenia się krwią marszałek zaprasza nie tylko panie. Każdy jest mile widziany, a żeby dawcy nie wrócili do domów z pustymi rękami, otrzymają symbolicznego tulipana, paczkę wiosennych kolorowych damskich rajstop i bilet na mecz Stelmet Enea BC Zielona Góra! Czego chcieć więcej?!

Czerwony krwiobus pojawi się pod Urzędem Marszałkowskim 8 marca o godz. 9.00. rano. Przed przybyciem warto zjeść lekkie śniadanie (nie przychodzimy na czczo!!!).

krwawy dzien kobiet

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.