Już w niedzielę Święto Bzów w Siedlisku

30 kwiecień 2019
(1 głos)
Już w niedzielę Święto Bzów w Siedlisku Pixabay

5 maja 2019 roku spotykamy się po raz kolejny w niezwykłej atmosferze Zamku Karolat w Siedlisku. W tym roku czekają na Was zupełnie nowe atrakcje.

Motywem przewodnim tegorocznego Święta Bzów będą tradycje łowieckie. W rodzinie von Schoenaich, która władała tymi ziemiami, myślistwo było ważną dziedziną. Do Siedliska na polowania często zjeżdżała arystokracja niemiecka, a jeden z książąt karolackich długi czas pełnił nawet funkcję Wyższego Łowczego Królestwa Pruskiego i szefa Nadwornego Urzędu Łowczego. I ten właśnie klimat poczujecie odwiedzając 5 maja zamek w Siedlisku. To jedyna okazja w roku aby poznać i zwiedzić Zamek w Siedlisku, a także poczuć magię i przenieść się do lat jego świetności.

05 maj - niedziela - od 14:00 do 21:00

Siedlisko - zamek Karolat

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.