43. Dni Ziemi Kożuchowskiej

10 maj 2019
(1 głos)
43. Dni Ziemi Kożuchowskiej dronlubuski.pl

Zapraszamy do Kożuchowa na weekend pełen atrakcji! Co nas czeka w tym roku?

W harmonogramie imprezy na pewno nie zabraknie wydarzeń, które od kilkunastu lat cieszą się zainteresowaniem i dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów.

-Zaczynamy w piątek, 24 maja sesją naukową przygotowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kożuchowskiej, która odbędzie się w Czciradzu, na godz. 13.00 musimy dotrzeć na rynek miejski, by dopingować kolarzy jadących w wyścigu Bałtyk Karkonosze Tour - informuje burmistrz Paweł Jagasek. - W piątek pobiegniemy też w II Biegu Rycerskim, po jego zakończeniu i sytej grochówce na zamkowym międzymurzu udajemy się do Parku Miejskiego na dyskotekę plenerową - za konsolą DJ ALEX.

Sobota to dzień XXIII Turnieju Rycerskiego. W niedzielę odbędzie się Festyn Rodzinny - w tym roku w fosie przy ul. Spacerowej. Będzie to dzień prezentacji lokalnych artystów. Koncert rozpocznie się od występów dzieci i młodzieży z kożuchowskich szkół i przedszkoli, zatańczy zespół Tęcza z Domu Pomocy Społecznej, zaśpiewa sekcja wokalna Redis, duet Li Rosa, zespół Damy. Gwiazdą wieczoru będzie BLACK HORSE. Posłuchamy też Kożuchowskiej Orkiestry Dętej. Będą pokazy Karate, gry i zabawy z Bajko Party,lody, gofry, strefa chillout - leżaki i kocyki mile widziane!

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.