59. rocznica Wydarzeń Zielonogórskich

21 maj 2019
(2 głosów)
59. rocznica Wydarzeń Zielonogórskich dronlubuski.pl

Prezydent Miasta Zielona Góra, Janusz Kubicki serdecznie zaprasza do udziału w uroczystościach z okazji 59. rocznicy Wydarzeń Zielonogórskich w dniu 30 maja 2019 r. w Zielonej Górze.

Program uroczystości:

- godz. 10.00 - Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Msza św. w intencji obrońców Domu Katolickiego,

- godz. 10.55 - Przemarsz z Kościoła uczestników uroczystości pod scenę letnią przed budynkiem Filharmonii Zielonogórskiej,

- godz. 11.00 - Uroczyste zgromadzenie mieszkańców miasta:

- powitanie gości,

- program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze,

- godz. 11.30 - Złożenie wiązanek kwiatów przed Monumentem poświęconym Obrońcom Domu Katolickiego,

- godz. 11.40 - Przemarsz uczestników uroczystości na plac przy Kościele Konkatedralnym pw. św. Jadwigi Śląskiej,

- godz. 11.45 - Złożenie wiązanki kwiatów na grobie księdza Kazimierza Michalskiego przez młodzież z III Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.