Plener fotograficzny w Sulechowie

04 październik 2019
(2 głosów)
Plener fotograficzny w Sulechowie Organizator

Serdecznie zapraszamy miłośników fotografowania do wspólnego pleneru z okazji 700 – lecia Sulechowa.

Jesteś amatorem lub profesjonalistą? Pstrykasz aparatem, telefonem albo dronem? Chciałbyś pokazać Sulechów Twoimi oczami? W takim razie ten plener to coś dla Ciebie!!

Przyjdź, poznaj innych pasjonatów, sfotografujcie znane i mniej znane zakątki Sulechowa. Po plenerze spośród wybranych zdjęć powstanie wystawa oraz pamiątkowe pocztówki. Zapraszamy!!!

PLENER 12.10.2019

godz. 13.00 - spotkanie organizacyjne w kawiarni Delicjusz / dawny Zbór

godz. 13.30 - ruszamy fotografować Sulechów

godz. 16.30 - spotkanie podsumowujące w kawiarni Delicjusz / dawny Zbór

 

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.