GlobalLogic S.A. zaprasza na drzwi otwarte

18 listopad 2019
(1 głos)
GlobalLogic S.A. zaprasza na drzwi otwarte Adobe Stock

Technologie rodem z filmów Science fiction... Zaawansowane rozwiązania informatyczne, które już niebawem pojawią się w ultranowoczesnych samochodach. Między innymi takie atrakcje przygotowano na DZIEŃ OTWARTY amerykańskiego giganta technologicznego firmy GlobalLogic.

Poza tym jakie kryteria powinni spełniać kandydaci do pracy w firmie informatycznej? M.in. na to pytanie udzielą odpowiedzi osoby, które prowadzą rekrutacje w zielonogórskim oddziale GlobalLogic.

TERMIN: najbliższa środa 20 listopada, w godzinach 16:00 - 18:00; Miejsce: Zielona Góra ulica Dąbrowskiego 1 (I piętro).

Zaproszenie

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.