16 dni przeciw przemocy. Są ludzie, którzy potrafią Ci pomóc

26 listopad 2019
(2 głosów)
16 dni przeciw przemocy. Są ludzie, którzy potrafią Ci pomóc Adobe Stock

Lubuskie Stowarzyszenie na rzecz kobiet BABA zaprasza do skorzystania z bezpłatnych poradach prawnych i psychologicznych organizowanych w ramach „16-stu dni przeciw przemocy ze względu na płeć".

Tak, jak w ubiegłych latach, celem tej międzynarodowej kampanii jest poszerzenie społecznej świadomości dotyczącej przemocy ze względu na płeć oraz wsparcie osób, które jej doświadczyły.

Akcja potrwa od 25 listopada do 10 grudnia w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Stary Rynek 17 w Zielonej Górze. Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć pod adresem.

Lubuskie Stowarzyszenie na rzecz Kobiet BABA

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.