Kiermasz świąteczny w zielonogórskim ZUS-ie

03 grudzień 2019
(2 głosów)
Kiermasz świąteczny w zielonogórskim ZUS-ie Adobe Stock

Magia Świąt dotarła nawet na salę obsługi klientów zielonogórskiego oddziału ZUS. 3 grudnia poza załatwieniem swoich spraw będzie można także wziąć udział w wyjątkowym kiermaszu.

W grudniu każdego roku zielonogórski Zakład Ubezpieczeń Społecznych wspólnie ze stowarzyszeniami i organizacjami zajmującymi się osobami z niepełnosprawnościami organizuje wyjątkowy kiermasz świąteczny.

3 grudnia przy okazji wizyty w urzędzie można będzie nie tylko załatwić swoje sprawy, ale także zakosztować magii świąt.

Z myślą o naszych klientach podopieczni Ośrodka terapii Zajęciowej Arkadia, Warsztatów Terapii Zajęciowej „Winnica” oraz Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 przygotowali świąteczne rękodzieła, które będzie można podziwiać i kupować na sali obsługi klientów miedzy 9:00 a 14:00. Tego typu akcje mają zwrócić uwagę na potrzeby osób niepełnosprawnych oraz pokazać, że niepełnosprawność nie stanowi bariery. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele podopiecznych ośrodków.

Źródło: Agata Muchowska regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa lubuskiego

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.