Pokochaj siebie. Wspólny event Li PARIE Lingerie i Centrum Estetyki Ciała EFEKT

12 luty 2020
(2 głosów)
Pokochaj siebie Adobe Stock

Li PARIE Lingerie to polska marka która od ponad 21 lat, z ogromnym entuzjazmem ubiera Kobiety w piękną bieliznę i uczy jak eksponować wszystkie atuty sylwetki.

Bielizna jest projektowana przez właścicielkę marki – Jolę Lewicką. Swoje projekty opiera na tradycji polskiego gorseciarstwa. Wzmacnia je doświadczeniem w brafittingu i ozdabia szykownymi koronkami i niezwykłym designem. Tworzy doskonałe konstrukcje, które świetnie leżą na ciele Kobiety, dają piękny efekt wizualny i odkrywają niepowtarzalny styl w bieliźnie.

Jej modele są eleganckie, kobiece i uwodzicielskie. Stają się częścią stylizacji, tak jak biżuteria lub dodatki. Opracowała bieliźniany Dress Code - do biura, na co dzień, do kreacji wieczorowych, na czerwony dywan, na weekend, na wyjazd oraz na wyjątkowe wieczory z ukochanym.

Jola pracowała na planie programów telewizyjnych z wybitnym stylistami jak Trinny&Susannah oraz Gok Wan. Jest zapraszana do prestiżowych stacji telewizyjnych jako ekspert brafittingu. Najcenniejszym doświadczeniem jest dla niej praca w przymierzalniach z Kobietami. Od wielu lat aktywnie wspiera Amazonki oraz uświadamia jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Poza projektowaniem i brattingiem jest także Body Coachem – uczy jak akceptować swoje ciało i pokochać samą siebie.

Li PARIE Lingerie to coś więcej niż marka – to styl życia!

POKOCHAJ SIEBIE event poprowadzi Monika Dubisz ambasadorka marki Li PARIE Lingerie wraz z CENTRUM ESTETYKI CIAŁA EFEKT, które przygotowało dla Państwa w prezencie bezpłatne zabiegi.

event

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.